נדל"ן ושיר

מגורים –

שיר הספרי מפיקה סרטי תדמית ייחודיים בתחום הנדל"ן למגורים. הסרטים חושפים ומציגים את הפרויקט על כלל רבדיו ויתרונותיו לצד סביבת המגורים/השכונה והעיר. בכל סרט ניתן דגש רב על מאפייני אזור מגורים ובכלל זה: נתוני הדיור, חינוך, איכות סביבה, תרבות, מאפייני בניה וסביבה ירוקה, מאפייני הנדל"ן ופוטנציאל ההשקעה.

התסריט המדוקדק מציג את כלל הפרויקט תוך ירידה לפרטי תמהיל הדירות, המפרט הטכני והדגש על ייחודיותו. התייחסות נוספת לחברה היזמית/המבצעת הכוללת ראיון עם הנציג הנבחר.

הצילומים המוקפדים בזירת הפרויקט כוללים: צילומים בדירות המוכנות, צילומי לובי ושטחים ציבוריים, צילומי נוף ועוד.

 למי מיועדים הסרטים?

  1. לקהל הרוכשים ולמשפרי הדיור.
  2. קהל משקיעי נדל"ן בארץ ובחו"ל.
  3. הסרטים מיועדים לחברות יזמות/ בניה/ שיווק המצויות בכל שלב בתהליך שיווק: presale, שיווק מתקדם, שיווק דירות מיוחדות, דירות פרימיום, דירות פנטהאוז ודירות לדוג'.
 

מסחר-

סרטי התדמית של שיר הספרי לשיווק מתחמים מסחריים וקניונים מציבים רף חדש בתחום שיווק שטחי המסחר. המיקוד בכל סרט על מאפייני הפרויקט וייחודו, לצד נתוני כח הקנייה בסביבת הפרויקט מייצרים תמונה כוללת ואטרקטיבית, שתכליתו בקידום המתחם.

דגש רב על סביבת המתחם על כלל רבדיו. בשונה מנדל"ן למגורים בהם הבחירה לרוב בפרויקט הינה לאחר בחינת הסביבה, תהליך המכירה והשיווק של שטחי המסחר ללקוחות נעשה לרוב ע"ס נתונים "יבשים". נתונים אלו קורמים עור וגידים בסרטים של שיר הספרי וממחישים את יתרונות הפרויקט באופן מקצועי ומהימן.

 למי מיועדים הסרטים?

  1. אנשי המכירות והשיווק של הפרויקט- אשר לרוב נאלצים להתייחס בתהליך למאפייני השוק וכח הקניה בסמוך למתחם.
  2. הקהל הרחב אשר צפוי להפוך ללקוח של הפרויקט.
  3. קהל משקיעים בארץ ובחו"ל.

 לפגישת ייעוץ ללא התחייבות 054-6374273 והמסך כולו שלכם